wtorek, 2 lutego 2016

Odchudzanie - złoty środek.

Ocet Jabłkowy. Remedium odchudzania.

A teraz coś o przetestowanym przez kilka znajomych mi osób "specyfiku" który działa cuda i przekonałam się o tym na własne oczy :) Piszę o nim, gdyż mam zamiar wdrożyć go do swojej diety.

Ocet jabłkowy będzie idealnym uzupełnieniem diety dla osób, chcących pozbyć się niepotrzebnych kilogramów. Obecnie ocet jabłkowy wykorzystywany jest w wielu suplementach diety dostępnych w aptekach i drogeriach. Zawierający niezbędne suplementy odżywcze ocet jabłkowy stosuje się w celu przyśpieszenia procesu odchudzania oraz wzmocnienia stanu zdrowia. Jednak jedną z ważniejszy zalet stosowania octu jabłkowego w diecie odchudzającej jest znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia niechcianego efektu yoyo, który jest zmorą tradycyjnych metod odchudzania opierających się na ograniczeniu ilości spożywanych kalorii.

Dieta octowa – zasady odchudzania

Ocet jabłkowy należy zastosować ze zbilansowaną, racjonalną dietą. Aby osiągnąć sukces w odchudzaniu musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach.
  • Ograniczyć wysokokaloryczne potrawy i tłuszcze nasycone,
  • Należy pić duże ilości wody, więcej niż zwykle (minimum dwa litry dziennie),
  • Jeść dużo niskokalorycznych owoców i warzyw,
  • Trzymać się zasady ,,Jeść częściej ale mniej”,
  • Ostatni posiłek w ciągu dnia spożywać minimum 5 godzin przed snem
  • Nie należy zapominać o aktywności fizycznej.


Ocet jabłkowy możemy przyjmować w kapsułkach lub w postaci rozcieńczonego roztworu ( 2 łyżki stołowe na szklankę wody). Należy go zażywać trzy razy dziennie.
  • rano przed śniadaniem
  • w południe przed obiadem
  • wieczorem bezpośrednio przed snem
Stosowanie octu jabłkowego w ten sposób powinno spowodować szybki spadek wagi na skutek właściwości odwadniających i oczyszczających organizm. W dalszym etapie stosowaniu octu nastąpi redukcja tkanki tłuszczowej skutkująca zrzuceniem zbędnych kilogramów.

Dodatkowe zalecenia octu jabłkowego na odchudzanie

W trakcie stosowania octu jabłkowego należy ściśle się trzymać przyjmowanej dawki, nie wskazane jest jej zwiększanie. Ponadto zalecane jest robienie kilku tygodniowych przerw w zażywaniu. Nie możemy również zapomnieć o tym, że w czasie stosowania octu jabłkowego nie powinnyśmy przyjmować innych lekarstw, a w szczególności suplementów diety.Przykład;
W następnym poście opowiem Wam o tym jak poznałam jedną z uczestniczek finałów Top Model i wrażeniach ze spędzenia razem kursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz